Bintech Sp. z o.o.

Adres
ul. Inżynierska 47
55-220 Jelcz-Laskowice

Kontakt
bintech@bintech.com.pl
tel. 71 352 99 92

Godziny pracy: 8.00 – 16.00
(Dostawy towaru do godz. 15.00)

Dział handlowy:

Dyrektor Handlowy

Łukasz Sochacki
tel. 509 857 635
l.sochacki@bintech.com.pl

 

Przedstawiciel Handlowy

Tomasz Szczepek
tel. 534 000 062
t.szczepek@bintech.com.pl

 

Sprzedaż Wózków Paletowych

Sylwia Gil-Kłeczek
tel. 570 760 730
s.gil@bintech.com.pl

Wynajem:

Marta Piestrak
tel. 509 857 631
m.piestrak@bintech.com.pl

Serwis:

Krzysztof Frączyk
tel. 509 857 636
k.fraczyk@bintech.com.pl

 

Iwona Chruściel
tel. 570 450 035
i.chrusciel@bintech.com.pl

Części zamienne:

Artur Smolis
tel. 509 857 633
a.smolis@bintech.com.pl

Regały:

Krzysztof Chaszczewicz
tel. 509 857 630
k.chaszczewicz@bintech.com.pl

Finanse:

 
tel. 71 352 99 92
efaktury@bintech.com.pl

Wyślij wiadomość / zapytaj o cenę

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

Dane do faktury:

BINTECH Sp. z o.o.
Ul. Inżynierska 47
55-220 Jelcz-Laskowice
NIP: 912-17-16-535

© Copyright - Bintech wózki widłowe