Serwis wózków widłowych Wrocław

Głównym celem firmy Bintech jest zapewnienie jak najdłuższej żywotności oferowanych przez nas wózków widłowych. W trosce o dobro naszych Klientów stworzyliśmy w pełni profesjonalny serwis, który tworzą wykwalifikowani inżynierowie i technicy. Prowadzimy stacjonarny i mobilny serwis wózków widłowych oraz paletowych.

Specjalnie dla Klientów otworzyliśmy halę warsztatową w Jelczu- Laskowicach.

Bintech nigdy nie zostawia swoich Interesantów bez wyjścia awaryjnego,

dlatego mając na uwadze ich dobro,

na czas serwisu możemy zaoferować wózki zastępcze.

Wykonujemy serwis techniczny w formie odpowiadającej potrzebom Klienta, a także wielkości floty, intensywności i warunkom pracy.

Oferta serwisowa

Serwis na żądanie

W niedługim czasie od zgłoszenia awarii nasz wykwalifikowany technik serwisu dojedzie do Państwa, aby zdiagnozować usterkę i wykonać naprawę w możliwie najkrótszym czasie.

Nasz pracownik ma przy sobie niezbędne wyposażenie oraz pakiet podstawowych części.

Umowa konserwacyjna terminowa

Na podstawie niniejszej umowy wszystkie wózki Klienta objęte są opieką w formie regularnych przeglądów technicznych w ramach stałej zryczałtowanej stawki.

Oprócz zmniejszenia kosztów serwisowania wózków, przez uniknięcie powstania większych awarii, Klient otrzymuje dodatkowe korzyści takie jak rabaty przy zakupie części zamiennych i preferencyjne stawki na wynajem wózków na czas naprawy.

Umowa Full-Service

Pełna opieka serwisowa urządzeń Klienta. Dzięki umowie możliwe jest precyzyjne oszacowanie kosztów eksploatacji technicznej wózków.

W ramach umowy wykonujemy: okresowe przeglądy techniczne, usuwanie awarii, dostawę oraz montaż części zamiennych.

Naprawa warsztatowa

W przypadku poważniejszych uszkodzeń zapewniamy kompleksową naprawę w naszym 1000 metrowym warsztacie w Jelczu-Laskowicach. Oferujemy specjalistyczny transport wózków.

Na czas naprawy możemy zapewnić wózki zastępcze.

Serwis baterii

Nasza firma oferuje doraźną konserwację i naprawę baterii. Po zdiagnozowaniu jej stanu i rodzaju uszkodzenia, wymianie podlegają uszkodzone ogniwa, separator, łącznik wtyczka, kabel itp., sprawdzana jest gęstość elektrolitu i uzupełniany jest jego poziom. Serwis baterii na podstawie umowy konserwacyjnej polega na stałej kontroli i dozorze baterii w Państwa flocie, za określoną zryczałtowaną opłatą.

Konserwacja UDT

Nasza firma przeprowadza Konserwację UDT zgodnie z dokumentacją DTR wózka. Nasi wyspecjalizowani serwisanci posiadają stosowne świadectwa kwalifikacji uprawniające do konserwacji wózków.

Na Państwa życzenie przygotowujemy pełną dokumentację wózka wymaganą do odbioru UDT.

Jeśli nie znaleźli Państwo formy w pełni Wam odpowiadającej, prosimy o kontakt, chętnie przedyskutujemy również inne opcje.

Zasięg naszego serwisu wózków widłowych obejmuje w szczególności Wrocław, Opole i Legnicę.

Jeżeli jesteście Państwo klientami z województwa dolnośląskiego i opolskiego to zapraszamy do kontaktu.

Zgłoszenie awarii

W celu zgłoszenia awarii prosimy o kontakt z Działem Serwisu

Krzysztof Frączyk
tel. 509 857 636, k.fraczyk@bintech.com.pl

Aleksandra Mazur
tel. 570 760 730, a.mazur@bintech.com