Wózki widłowe – używane

Bintech – kompleksowa obsługa

Dbając o zasoby finansowe swoich Klientów oraz o ich wysokie wymagania, firma Bintech oferuje szeroki wybór używanych wózków widłowych różnych marek. Wieloletnie doświadczenie w branży wózków widłowych utwierdziło nas w przekonaniu, że nawet używane maszyny mogą doskonale sprawdzić się w dalszym użytkowaniu.

Dzięki nam Klient uzyska niskie koszty zakupu, zachowując przy tym wysoką jakość produktu. Zanim zaproponujemy Klientowi sprzęt, najpierw sami sprawdzamy jego funkcjonalność.

Pewny sprzęt

Klient podejmujący z nami współpracę może być pewny, że wybrany przez niego sprzęt pochodzi z zaufanych źródeł (flota wynajmu lub sieci dealerskie) i posiada pełną dokumentację. Wózki pochodzące z wynajmu znajdują się pod stałą kontrolą inżynierów i naszego profesjonalnego serwisu.

Przed zakończeniem wynajmu przechodzą kompleksowy przegląd warsztatowy i otrzymują przygotowanie techniczne: przegląd, wymiana zużytych części, kontrola wideł i stanu ogumienia oraz lakiernicze: poprawki lub całkowite lakierowanie.

Z nami każdy Klient może czuć się bezpiecznie

  • nasze używane wózki widłowe objęte są gwarancją oraz posiadają dokumentację techniczno-ruchową wymaganą przez UDT.
  • Na życzenie Klienta przeprowadzamy również odbiory UDT oraz sprowadzamy wózki niestandardowe.
  • Firma Bintech zapewnia najwyższą jakość sprzętu i dostępność od ręki.
  • Dodatkowo w naszej ofercie znajduje się profesjonalny osprzęt do wózków widłowych renomowanych producentów. Klienci znajdą u nas chwytaki AGD, do papieru i makulatury, obrotnice, pozycjonery, przesuwy boczne, kosze robocze, widły i przedłużki do wideł.

Nasza firma oferuje atrakcyjne warunki finansowania

szeroki wybór sposobu płatności za urządzenia – można u nas dokonać zakupu bezpośredniego, leasingu lub wynajmu.

Wszystkie wózki dostępne są w naszym magazynie centralnym, ale na potrzeby Klienta istnieje możliwość sprowadzenia maszyny.

Jednocześnie informujemy, że zajmujemy się skupem używanych wózków widłowych oraz zapewniamy fachową wycenę i transport.

Wszystkie osoby zainteresowane zakupem zapraszamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi promocjami.

Zapraszamy do kontaktu
Tomasz Szczepek
tel. 534 000 062
e-mail: t.szczepek@bintech.com.pl